ליימן שליסל בע"מ הינה חברה משפחתית פרטית העוסקת ביצור, יבוא והפצה של מוצרים מובחרים כשוקולד, גומי לעיסה, סוכריות, וופלים, ממתקים, מוצרי מאפה ומוצרי מזון שונים.
החברה פועלת כיבואן ומפיץ בלעדי לחברות בינלאומיות אשר מונחות ע"י פילוסופיה שיווקית מבודלת כגון לואקר, שטורק, פרפטי - ון מלה, קונגרה הרשי ואחרות, וכיצרנית של מוצרים שונים תחת המותג "קליית גת".
לחברה היסטוריה ארוכה המתחילה עוד ב- 1919 בעיר ברלין בגרמניה, עת מר הירש ליימן, מייסד המשפחה, הקים בית מסחר סיטונאי לממתקים ושוקולד. עם עליית המשפחה לארץ בשנת 1935 הועתקו העסקים לישראל והותאמו לתנאי הארץ. ב - 1954 מר ברוך ליימן ז"ל  - בנו של הירש, וגיסו מר אברהם שליסל ז"ל, ייסדו שותפות בתחום הממתקים, והחלו לייבא משנת 1964. כיום, קבוצת ליימן שליסל מנוהלת ע"י שתי המשפחות המייסדות, שני הדורות - מבוגרים וצעירים, במאמצים משותפים, משפרים ומרחיבים את העסק
  

חברת ליימן שליסל פוקדת את השוק הפרטי והמאורגן כאחד. החברה מגיעה ישירות לנקודות המכירה המשמעותיות בכל רחבי הארץ, ולנקודות הקטנות יותר ע"י שלוחות מערכת ואן סיילים וסיטונאים. רוב מוצרי החברה ממוקמים בנקודות ה"חמות" של החנות ונהנים מחשיפה מקסימאלית. מערכת ההפצה של ליימן שליסל מותאמת לרמות הסחר השונות ברחבי הארץ, גם עבור השווקים המנוהלים ע"י חברות הבת שלה - P.C.M.S בשיתוף עם שותפים פלשתינאים הפועלת להפצה מלאה של המוצרים בשוק הפלשתינאי.

ליימן שליסל מעסיקה כ- 500 עובדים אשר למעלה משני שליש מהם פועלים בשטח: אנשי מכירות, דיילות, צוותים של אנשי שיווק המשתייכים לכל מותג, מובילים, אנשי לוגיסטיקה ומנהלה.   

עם פתיחת המילניום החדש, העתיקה החברה את מיקומה ליבנה, אל מרכז לוגיסטי חדש וממוחשב בשטח של 20,000 מ"ר במרכז הארץ  עם צי של כ- 130 רכבים ממוזגים הנעים אליו וממנו. המרכז מצויד בתוכנת WMS – WAREHOUSE MANAGEMENT SYSTEM  מערכת אשר  תומכת ומשפרת את מכירות החברה ע"י הבטחת רמת מלאי נכונה וטריות מתמדת של המוצרים מרכז לוגיסטי זה ממלא את צרכי החברה ואת המטרה העיקרית אשר היא הציבה לעצמה:  

להעניק שירות איכותי מהיר ויעיל לצרכנים, ללקוחות ולספקים.

הנהלת החברה החליטה למקד ולהרחיב את מכירותיה ולשם כך הרחיבה את כוחותיה לשתי חטיבות מכירה מתמחות.
ליימן שליסל נרתמת לסיוע בקהילה ומשתפת פעולה עם עמותות המעסיקות קהילות בעלי מוגבלויות שונות. החברה שואפת למחזר פסולת ולסביבת עבודה נעימה לעובדיה.
במהלך השנים החברה ממשיכה לגדול ולהתרחב, והיא נמנית על עשרת החברות הגדולות בתחום המזון בארץ.

לליימן שליסל תקן איכות ISO 9001:2008